Anasayfa


     Akvaryum Havacılık
Okul Gezisi

   
Ürün Kodu : AKV.HVC-GB
Üretici : OkulGezileri.Net
Ürün Özellikleri
Sabah Hareketli
Günübirlik İl İçi
Okul Gezileri
 Talep Edin        Program
 
 
Program
1.Gün: İstanbul Akvaryum - Hava Kuvvetleri Müzesi
Sevgili Öğrencilerimizi, Saat:09:00’da Okulumuzun Bahçesi’nden alarak, Akvaryum ve Havacılık Müzesi Turu için yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası, Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergahı, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi İstanbul Akvaryum’a varıyoruz. İçerisinde barındırdığı canlı çeşidiyle, dünya çapındaki tüm akvaryumlar içerisinde önemli bir konuma sahip, toplam 16 tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan güzergahta, birbirinden ilginç türlerin bulunduğu yaklaşık 1.500 çeşit, toplam 15 bin adet kara ve deniz canlısı gördükten sonra turumuza iç mimarisi ve dekorasyonu Mimar Sinan Üniversitesi teknik eleman ve uzmanlarınca gerçekleştirilmiş ve 16 Ekim 1985’te Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Halil Sözer tarafından ziyarete açılan, Hava Kuvvetleri Müzesi ile devam ediyoruz. Türk Hava Kuvvetleri'nin tüm Fors ve Flamaları’nın sergilendiği salon ile gezimize başlıyoruz. Ardından, havacılık ve uçaklarla özdeşleşmiş önemli havacılarımızın geride kalan anılarını yaşatan hatıra eşyaların sergilendiği Anılar Salonu ziyaretimizin devamında Şeref Salonu, Silahlar Salonu ve Kıyafetler Bölümü’nü gezdikten sonra, Şehitlerimiz Bölümü’nü görerek Açık Alan’a çıkarakPervaneli Uçaklar, Jet Uçaklar, Helikopterler, Uçaksavarlar ve Füzeleri gördükten sonra Okulumuz’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Sizleri Okulumuzun Bahçesi’nde bırakarak bir başka Organizasyonumuzda tekrar buluşmak üzere turumuzu tamamlıyoruz.

ULAŞIM DETAYLARI
Araclarımız, Turumuza Katılan Kişi Sayısına Göre Değişiklik Gösterecektir.46+1 Koltuklandırmalı, Özel Tasarlanmış Abs, Asr Sistemli, Klimalı, Rehber Anonsu için Ses Sistemli Araçlar Kullanılır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Zorunlu Seyahat Sigortası
Aktivitelere Katılım Ücretleri
Seyahat Acentası Güvencesi
Program Dahilindeki Ulaşım Ücreti
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Otellerde 0 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Profesyonel Rehberlik veya Refakat Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Minibüs ve Tekne Turu Ücretleri
  
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Yemeklerde Alınan İçecekler
Kişisel Harcamalar ve Ekstra Hizmetler
Velilerimizin Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 
 
DAHİL OLAN YEMEKLERDAHİL OLMAYAN YEMEKLER
Otellerde Alınan 0 Kahvaltıİlk Gün Kahvaltı
Otellerde Alınan 0 Akşam Yemeği               Tüm Öğle Yemekleri
Son Gün Akşam Yemeği

SİGORTA DETAYLARI
Turumuza Katılan Misafirlerimizin, 1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu’nda yer alan “Acenta’nın İflası veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası” yapılmıştır. Sağlık Sigorta Paketi ücrete dahil değildir.

VELİLERİMİZ
Turumuza Katılan Velilerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir. Tam:00,00TL Ind:00,00TL 

Bu Turumuzda, Müze Kart Verilmeyecektir.

REHBERİMİZİN TAVSİYELERİ
Yanınızda; Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

DETAYLAR
•Gezi Süresi 0-Gece 1-Gündür. 0-Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır  •Çocuk İndirimleri Bu Turumuzda Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde ayrıca ücretlendirilir •Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur •Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.
 
Bu Fiyatlar Yayınlandığı 22.02.2019 Tarihinde Geçerlidir. Bir Sonraki Sirkü Bu Sirküyü Geçersiz Kılar. KŞ
 
 
 
 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
İl
Okul Adı
Mesaj
 
 
 
Kampanyalı Geziler
Yurt Dışı Gezileri